П`ятниця, 2018-11-16, 6:24 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 31 » Міжнародний день заощадження
5:13 PM
Міжнародний день заощадження

  31.жовтня дошкільнята долучились до відзначення Міжнародного дня заощадження. Історія свята розпочалася в Мілані, коли в жовтні 1924 року представники ощадних банків із 29 країн світу зібралися на перший Міжнародний конгрес. Саме учасники цього конгресу запропонували започаткувати свято заощадження. За їхнім задумом мав нагадувати людям про необхідність економити особисті кошти та накопичувати заощадження. Однак досить швидко свято набуло значно ширшого значення. І нині воно символізує також дбайливе ставлення до власного здоров'я, речей, довкілля.

В старшій групі «А» №2, вихователі: Руденко С.Ф., Голубцова Л.М. провели бесіду-міркування: «Як у групі ми можемо бути бережливими та економними?».

Діти розмірковували над даним питанням та із задоволенням відповідали на запитання вихователів. Познайомилися із «Кошиком загублених речей» та відкрили «Книжкову лікарню». Все це спонукає дітей бути бережливими та економними по відношенню до іграшок та книжок.

Діти із захопленням грають в економічну гру «Бюджет сім’ї», яка дає можливість зрозуміти, що таке «сімейний бюджет», доходи та витрати, значення праці, як засіб заробляння грошей.

   

Переглядів: 18 | Додав: elena | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: