Середа, 2018-10-24, 5:59 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 18 » нагородження переможців фотоконкурсу
4:25 PM
нагородження переможців фотоконкурсу

 5 грудня 2017 року в музичній залі дошкільного навчального закладу № 8 "Теремок" - центрі Софії  Русової" відбулося нагородження переможців і учасників фото-конкурсу "Книга у моєму житті", який проходив у листопаді, в рамках соціального проекту «Book Space «Пізнаємо Україну разом».

Автор даного проекту - Терещенко Ірина Анатоліївна, методист міського методичного центру.

Ірина Анатоліївна звернулася з вітальним словом до учасників конкурсу, взяла інтерв'ю у діток і разом із завідувачем дошкільного закладу, Федорченко Наталією Миколаївною вручили переможцям дипломи та цінні подарунки.

Редактор видавництва "Підручники та посібники"  з міста  Тернопіль, Ірина Дворницька, надіслала  нашим  вихованцям подарунки:   книги, кишенькові календарики, закладки для книг.

Також у кімнату для читання у дарунок  було передано від вікових груп дошкільного закладу дитячі книги, книги від видавництва  "Дзвінкі віршики" (автор - Дзвінка Торохтушко)  "Парасольки для Квасольки" (автор  - Л. Вознюк).

Ірина Анатоліївна Терещенко подарувала у кімнату для читання власну авторську книгу "Абетка маленького славутичанина". Читайте про неї тут.

Нагадуємо, що у кімнаті для читання протягом грудня можна сфотографуватися із декоративним хештегом #Я люблю книгу та принести книгу для обміну чи за бажанням подарувати її.

Окремі слова подяки Терещенко Ірині Анатоліївні за активну участь в організації та проведенні фото-конкурсу; Черніковій Тамарі Борисівні, приватному підприємцю, за спонсорську допомогу у придбанні подарунків; Ірині Дворницькій, редактору видавництва "Підручники та посібники"  з міста  Тернопіль, за надіслані цінні подарунки для переможців - книги, кишенькові календарики, закладки для книг.

Також дякуємо батькам та педагогам, хто взяв активну участь у фотоконкурсі та всім, хто долучився до організації та його проведення.

   

Переглядів: 76 | Додав: ValentinaRuban | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: