Вівторок, 2021-05-11, 10:00 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Січень » 17 » РАНКОВА ГІМНАСТИКА У ДНЗ № 8 "ТЕРЕМОК"
5:40 PM
РАНКОВА ГІМНАСТИКА У ДНЗ № 8 "ТЕРЕМОК"
Ранкова гімнастика у середній групі "А" № 9. "Ми з гімнастикою дружимо і зростаємо дужими".
 
 
 
Ранкова гімнастика у старшій групі"Б" № 5 "Спортивні палиці взяли - для порядку, адже комплекс вправ з предметами на зарядку".
 
 
 
Ранкова гімнастика у старшій групі "А" № 7.
" Рано вранці на зарядку - шикуйсь!"
 
"Із здоров'ям все впорядку, щиро дякуєм зарядці"
Переглядів: 2098 | Додав: ValentinaRuban | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 3
1
3 Валентина   [Матеріал]
Ранкова зарядка у Теремочку - це свято для дошкільнят . В чудовій залі, під музичний супровід з професіоналами-педагогами виконувати ранкову гімнастику весело, цікаво і корисно.

-1
2 mazepa   [Матеріал]
Розпочинати  ранок  із  зарядки - це  стало  нормою  як  для  діток  закладу  так  і  для  їхніх батьків.  Гімнастика  проводиться  у  кожній  віковій  групі.   Спортивна  форма,  бадьорий  настрій,  цікаві  комплекси  загальнорозвиваючих  вправ  - спонукає   дітей  до   дисциплінованості,  до  виховання  у  дітей  певних  навичок  самообслуговування,  до  формування  елементарних  понять  про  здоровий  спосіб  життя! smile

0
1 natalka   [Матеріал]
Наші діти - справжні спортсмени, вправні і сміливі. Ранкова гімнастика, заняття з фізичної культури, спортивні розваги і свята, Дні здоров'я - все це для них і з ними проводять наші вихователі та інструктори  з фізкультури у ось такій сучасній, шикарній спортивній залі.

Ім`я *:
Email *:
Код *: