Вівторок, 2021-05-11, 8:59 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Січень » 10 » Участь в онлайн-проекті "Контент і динаміка стрічки новин Веб-сайтів дошкільних закладів"
5:33 PM
Участь в онлайн-проекті "Контент і динаміка стрічки новин Веб-сайтів дошкільних закладів"
Шановні друзі! В рамках засідання міського методичного об'єднання "Управлінський діалог", для завідувачів та методистів дошкільних навчальних закладів міста, проводиться онлайн-проект "Контент і динаміка стрічки новин Веб-сайтів дошкільних закладів". Ця новина бере участь в онлайн-голосуванні. Просимо Вас прокоментувати інформацію, надану в новині, на нашому сайті та на сайті ДНЗ № 6 "Крунк"slavdnz6.at.ua, де будуть розміщені новини з усіх дошкільних закладів міста. Щиро дякуємо за розуміння та підтримку.
      Відбулося засідання міського методичного об'єднання "Фантазії образотворчості" під керівництвом вихователя вищої категорії ДНЗ № 8 Харченко Світлани Володимирівни на тему "Пластилінова та пластикатова творчість. Солона кераміка". Мета засідання: розвивати образну виразність, практичні уміння, розумові здібності та вольові якості дошкільників під час ліпки, створювати умови для обміну досвідом серед педагогів дошкільних закладів.
Слухачі переглянули заняття з декоративної ліпки "Рамка для картини про осінь", яке провела Харченко С.В.; ознайомилися з досвідом роботи Захарченко Т..М., вихователя ДНЗ № 4, на майстер-класі за програмою "Майстерня природи". Практично вправлялись в ліпленні під час майстер-класу "Солона кераміка", проведеного вихователем ДНЗ №8 Харченко С.В. Педагоги презентували вироби вихованців з ліпки. Засідання пройшло у творчій, дружній атмосфері, викликало позитивний відгук присутніх, бажання співпрацювати.
 
 
 
Переглядів: 501 | Додав: ValentinaRuban | Рейтинг: 3.8/5
Всього коментарів: 5
0
5 Валентина   [Матеріал]
Світлана Володимирівна - талановитий педагог.Її заняття цікаві, продумані, виважені. Бути присутнім на її заняттях - це одне задоволоення.

0
4 Методист ММЦ   [Матеріал]
Талановита людина - талановита багато в чому.
Світлана Володимирівна та перлина, якою пишаються колеги, діти та батьки.
Тема використання квілінгу була запропонована мною для роботи на ММО. Проте, ми знаємо: пропонувати і реалізувати - це різні речі.
Натхнення, удача та здоров'я нехай не покидають Вас, Світлано Володимиріно та ваших колег.

0
3 днв   [Матеріал]
Керівнику та слухачам методичного об'єднання творчої наснаги, невичерпної фантазії applause

0
2 natalka   [Матеріал]
Високий рівень підготовки, талановитий педагог, талановиті діти.

0
1 mazepa   [Матеріал]
Молодчинка  Світлана  Володимирівна!  Все  було  продумано  до  найменших  дрібничок.   Ми  побачили  послідовну,  систематичну ,   щоденну,   титанічну  роботу  вихователя  і   впевненні   уміння  і  навички  дітей.  Шедеври,  які  діти  виготовили  на  наших  очах,  мають  неабияку  цінність!!!!!!!  Так  тримати!!!!! smile

Ім`я *:
Email *:
Код *: