Понеділок, 2021-01-25, 2:54 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Жовтень » 23 » Відбулося засідання ММО "Фантазії образотворчості"
10:03 PM
Відбулося засідання ММО "Фантазії образотворчості"


  У ДНЗ № 8 «Теремок» 23.10.2012 року під керівництвом вихователя вищої категорії Харченко С. В. відбулося засідання міського методичного об’єднання «Фантазії образотворчості». На засіданні були присутні педагоги дошкільних навчальних закладів міста та Центру реабілітації дітей-інвалідів, методист міського методичного центру Терещенко І. А.

Тема  засідання: «Техніка квілінг – один із сучасних художніх засобів аплікації та конструювання з паперу», основними завданнями якого є розширення теоретичних знань та практичного досвіду педагогів з питань інноваційних технологій в образотворчій діяльності; зацікавлення слухачів художніми можливостями техніки квілінг у вихованні та розвитку дошкільників.

Засідання пройшло під гаслом Софії Русової: «Все виховання дітей має бути позначене мистецтвом». Присутні переглянули інтегроване заняття з дітьми від 4 до 5 років з художньо-практичної діяльності з використанням техніки квілінг та ознайомлення з навколишнім світом на тему: «Відкриті серця». Діти показали високий рівень знань, умінь і навичок з техніки квілінг. Заняття носило виховний характер, сприяло моральному, родинному, громадському вихованню.

Вихователь ДНЗ № 5 Селезньова Л. Ф. підготувала презентацію на тему: «Паперова філігрань – сучасний, доступний вид мистецтва для дошкільнят», яка була проведена з використанням ІКТ.

Присутні педагоги практично вправлялись в прийомах і навичках роботи з папером за технікою квілінг. Вихователь Харченко С. В. показала   прийоми виготовлення базових елементів даної техніки.  Педагоги Центру реабілітації дітей-інвалідів Скрибка В. М. та Присяжна В. І. провели майстер-клас з навчання присутніх створенню  об’ємної поробки «квітучої кулі», якою потім вдало доповнили композицію «Дерево бажань».

    

 

        

       

       

       

       

       

       

Переглядів: 903 | Додав: ValentinaRuban | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 3
0
3 Валентина   [Матеріал]
Світлана Володимирівна - талановитий педагог.Її заняття цікаві, продумані, виважені. Бути присутнім на її заняттях - це одне задоволоення. Скільки добророго і розумного вона дає своїм вихованцям. Молодець! Так тримати!

0
2 Vika   [Матеріал]
До такого заходу потрібно готуватися заздалегідь. Для дорослих - це унікальна творча робота і можливість показати свої професійні здібності для своїх колег, поділитися майстерністю, а для дітей це ще одне свято, де можна отримати задоволення, нові знання, вміння і навички. Ця новина буде мати успіх з перерахованих вище причин, а ще й тому, що учасники ММО, педагоги з інших дитячих садів, зможуть побачити себе на фото під час роботи. Зупинися мить, ти прекрасна!

З повагою, завідувач та методист ДНЗ № 6 "Крунк".

0
1 днв   [Матеріал]
Творчий педагог-творчий у всьому. Тільки зацікавивши дитину, можна досягти її значного розвитку. good

Ім`я *:
Email *:
Код *: