Вівторок, 2021-05-11, 9:26 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Квітень » 23 » загальні батьківські збори
3:54 PM
загальні батьківські збори

15 квітня 2014 року у дошкільному навчальному закладі № 8 "Теремок" пройшли загальні батьківські збори. Завідуюча Федорченко Н.М. розповіла про результативність роботи закладу протягом 2013-2014 навчального року та про підготовку до роботи в літньо-оздоровчий період. Батьки мали змогу переглянути заняття з вихованцями старших груп, котрі провели вихователі: Гриньова З.В. з дітьми старшої групи "А" - заняття з математики та Неймеш В.В.  з дітьми старшої групи "Б" - заняття з розвитку мовлення з елементами грамоти. Педагоги використали яскравий демонстраційни і роздатковий матеріал та інформаційно комунікаційні технології. Практичний психолог Рубан В.В. підготувала цікаву інформацію "Особливості формування харчової поведінки дітей" і провела інтерактивну вправу "Віртуальна вечеря".

Заслухали звіт голови батьківського комітету та розглянули інші питання, що цікавили батьків.

Завідуюча оголосила подяку Періній Марії Григорівні за проведені відеозйомки заняття у старшій групі "А", котре проводила вихователь-методист Примаченко О.Є. для педагогів міста.

Дякуємо всім батькам вихованців дошкільного закладу за розуміння, підтримку і допомогу, щодо організації навчально-виховного процесу та створення сприятливих умов для розвитку, виховання і навчання дітей протягом навчального року.

Переглядів: 1285 | Додав: ValentinaRuban | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
0
2 natalka   [Матеріал]
Завдяки систематичній і планомірній роботі педагогів вихованці показали високий рівень знань, умінь і навичок відповідно до чинних програм дошкільного навчального закладу . Бажаю діткам успіхів у навчанні, батькам - радості від дітей, а педагогам - творчої наснаги.

1
1 ValentinaRuban   [Матеріал]
На загальних батьківських зборах батьки мали змогу побачити структуру проведення занять, представлену  педагогами. А мами і тата старших дошкільників милувалися і з гордістю спостерігали за роботою своїх малюків.
Молодці педагоги і вихованці "Теремка" !
smile

Ім`я *:
Email *:
Код *: