Вівторок, 2021-05-11, 9:50 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Квітень » 3 » Засідання міського методичного об'єднання "Фантазії образотворчості"
4:44 PM
Засідання міського методичного об'єднання "Фантазії образотворчості"

 02.04.2014 року на базі дошкільного навчального закладу № 8 "Теремок" відбулося засідання міського методичного об'єднання "Фантазії образотворчості" на тему "Казку з глини". На ньому буи присутні педагоги дошкільних навчальних закладів міста, методист міського методичного центру Терещенко Л.М., завідуюча дошкільного навчального закладу № 8 "Теремок" Федорченко Н.М. та вихователь-методист Примаченко О.Є. Присутні педагоги переглянули заняття з ліпки з дітьми старшого дошкільного вікеу "Ось яке воно підводне царство". Дошкільнята під керівництвом вихователя Гриньової З.В. прийшли на допомогу володарю морів Нептуну та Русалочці. Вони вміло і вправно використовували під час ліплення червону глину - ліпили морських жителів. Слухачі відмітили належний рівень сформованості вмінь і навичок дітей та організацю заняття та вміле використання методів та прийомів вихователем.

Слухачі методичного об'єднання презентували поробки з глини, використовуючи художнє слово, поділились досвідом роботи з глиною.

Керівник Харченко С.В. запропонувала присутнім творчу панораму роботи міського методичного об'єднання "Фантазії образотворчості" за 2012/2013 та 2013/2014 навчальні роки.

На засіданні відбулися перевибори керівника методичного об'єднання "Фантазії образотворчості". Слухачі одноголосно підтримали кандидатуру вихователя Гриньової З.В.

Засідання пройшло у дружній, доброзичливій атмосфері співпраці та обміну досвідом  роботи.

          

  

 

        

 
 

Переглядів: 499 | Додав: elena | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 Voloshka   [Матеріал]
Діти - справжні скульптори.Вони вправно працювали з червоною глиною, додаючи до цього своє старання, захопення, зацікавлення і вміння. Зіна Василівна створила на занятті затишну і водночас захоплюючу атмосферу. Молодці вихованці старшої групи № 7 "Вишенька" та вихователі Зіна Василівна і Світлана Володимирівна!!! Так тримати!

Ім`я *:
Email *:
Код *: