Вівторок, 2021-05-11, 10:04 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Грудень » 14 » ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ МОЛОДОГО ПСИХОЛОГА
11:41 PM
ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ МОЛОДОГО ПСИХОЛОГА

12.12.2012 року в ДНЗ № 8 «Теремок» пройшло засідання Школи молодого психолога.

Практичний психолог закладу Рубан Валентина Володимирівна представила для молодих спеціалістів дошкільних навчальних закладів № 4 «Маріте», № 5 «Джерельце», № 6 «Крунк» відкрите заняття з розвитку емоційно-пізнавальної сфери на тему: «Подорож до Країни знань».

Заняття пройшло в ігровій формі. На уявному потязі дітлахи відправились в подорож. На першій зупинці «Пізнайко» вони виконали завдання «Знайди зайвий предмет», яке сприяло розвитку мислення, пам’яті, уваги, процесів аналізу та узагальнення. На зупинці «Емоційній» діти розповіли про емоційні стани людини, швидко визначили емоцію героя і співставили з піктограмою на повітряній кулі.

Відпочити дітлахи відправились на «Веселу галявину», де танцювали разом з героями анімаційної презентації. Особливо емоційне задоволення вони отримали від «Веселкового дощику». На зупинці «Новорічній» подорожуючих зустріла ялинка, яка була без іграшок. Діти вирішили зробити добру справу і подарувати зеленій красуні яскраві іграшки. Старші дошкільники з натхненням і задоволенням прикрашали новорічні іграшки кольоровим піском.

По закінченню подорожі королева Країни знань нагородила дітей медалями «Самий розумний та уважний». Діти були радісні та задоволені.      


   

     

 

 

Переглядів: 742 | Додав: ValentinaRuban | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: